TREGREN T3 Kitchen Garden, chytrý květináč

Ve 3 barevných provedeních BÍLÁ, ŠEDÁ, ČERNÁ

Hydroponická minizahrádka zastane veškerou práci za vás a vy si budete moci vychutnat dokonalou chuť a vůni vypěstovaných rostlin. Použití je skutečně velmi snadné. Stačí naplnit nádržku květináče vodou, zapojit do elektrické zásuvky a do měsíce můžete sklízet první úrodu. 

 
Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: TE0003 / T3WEU TE0004 / T3BEU2 TE0005 / T3GEU2 Zvolte variantu
2 360 Kč
TREGREN T3 Kitchen Garden, chytrý květináč

Do T3 květináče můžete umístit až šest rostlin v závislosti na jejich velikost. Díky kompaktní konstrukci je T3 vhodný pro malé domácnosti, případně pro toho, kdo chce s pěstováním v interiéru teprve začínat. V T3 můžete pěstovat téměř všechny druhy rostlin: bylinky, hlávkový salát, chilli, rajčata, jahody, orchideje atd. V inteligentní aplikace Gardener - vyberete program, který optimalizuje růst rostlin ve vašem T3. Aplikace automaticky řídí světlo, zalévání a živiny. Dále vám připomíná, když potřebujete přidat vodu a živiny. T3 lze použít bez aplikace a chytrého telefonu, ale pak jste omezeni pouze na standardní pěstovací program pro bylinky a salát. 

TREGREN Kitchen Garden 

 • Je stylový, chytrý a bezstarostný květináč, díky kterému ve Vaší domácnosti vznikne kouzelný „zelený ostrůvek“ čerstvých bylinek nebo zeleniny
 • Díky tomuto smart květináči můžete pěstovat bylinky nebo zeleninu přímo v kuchyni nebo v pokoji bez předchozích znalostí a pěstitelských zkušeností.
 • Plně automatizovaná kuchyňská zahrádka, která nabízí perfektní podmínky pro pěstování, zaručuje až 3x rychlejší růst rostlin, snadné ovládání přes aplikaci a úsporu vašeho času
 • Z této inteligentní a stylové zahrádky můžete sklízet úrodu po celý rok.
 • Záleží jen na Vás zda chcete pěstovat rostliny ze semínek nebo zasadit již předpěstované. Navíc vás nelimituje nákup kapslí se semínky, jelikož můžete použít standarní kvetináč se zeminou.

Growing Technologie firmy TREGREN

 • Vytváří perfektní podmínky pro různé typy rostlin. Každá rostlina má specifické požadavky, některé rostliny potřebují hodně vody, jiné více světa a prostředí bohaté na živiny.
 • Inteligentní aplikace Gardener vše zařídí za vás. Stačí si vybrat požadovanou rostlinu v aplikaci a inteligentní systém sám nastaví optimální podmínky pro její růst a prospívání.
 • V databázi je již více než 40 rostlin a tato databáze se stále rozšiřuje.
 • Používání aplikace Smart Gardener App je snadné, stačí si ji stáhnout z Appstore nebo Google Play.

Doporučení: Pro lepší pěstitelské výsledky a co nejdelší dobu vegetace rostlin, doporučujeme sklízet bylinky či plody postupně dle dozrávání nebo potřeby.

Montáž řady T: 

 1. Nasaďte vertikální rameno lampy na květináč
 2. Připojte světlo k vertikálnímu ramenu lampy
 3. Zapojte napájecí kabel a jste připraveni.
  Parametry a specifikace

   

  Délka x šířkax výška \n 19,5 x 17,5 x 44 - 74 cm (s prodloužením ramene)
  Objem vody: 1l
  Příkon: 100-240V, 50/60 Hz, 2A, 5W
  Aplikace Tregren Smart Gardener pro Android a iOS
  Materiál ABS a hliník

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Tregren
  Záruka: 2 roky

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: