Expedice objednávek bude probíhat do 19.12.2023 a od 2.1.2024. Děkujeme.

Lepové šipky na polétavé škůdce , 8 ks

Sada 8 lepících pastí na polétavý hmyz, který by mohl ohrožovat vaše bylinky a jedlé květy, pěstované v chytrých květináčích Véritable a Exky. Lepová šipka ve tvaru motýla je po sejmutí ochranné fólie aktivní až 6 měsíců. Lepové pasti jsou bez zápachu a jedovatých insekticidů, vhodné pro organické pěstování. Přírodní a efektivní způsob, jak chytit například octomilky, třásněnky, mšice a další polétavé škůdce a ochránit tak své rostliny.

 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: A-ACC-PJC-0080-1
289 Kč
Lepové šipky na polétavé škůdce , 8 ks

Véritable lepové šipky na polétavé škůdce, vhodné pro domácí zahrádky Véritable a Exky, 8 kusů

Lepící zápichové šipky ve tvaru žlutých motýlů jako přírodní řešení pro boj proti poletavým škůdcům vašich domácích zahrádek. Lepová šipka je aktivní po sloupnutí ochranné fólie a je třeba vyměnit ji po 6měsících nebo ve chvíli, kdy je pokryta hmyzem. Hmyz je přitahován žlutou barvou pasti a následně se přichytí na lepivé ploše ve tvaru motýllka. V případě prevence akontroly výskytu škůdců zajistí 1 šipka ochranu pro celou zahrádku Exky nebo Véritable, při napadení vaší zahrádky škůdci je třeba vložit 1 lepovou past do každého lingotu.

 

Návod k použití:

  • Sloupněte ochranou bílou fólii
  • Nedotýkejte se lepivé strany
  • Vložte mezi lingot a plastový okraj vašeho chytrého květináče, lepkavou stranou směrem od rostliny 
  • Nepoužité lepící pasti udržujte v suchu, v pokojové teplotě a v jejich původním obalu. Tak si uchovají svou vysokou účinnost 1 rok.

 

Přírodní a efektivní způsob, jak chytit například octomilky, třásněnky, mšice a další polétavé škůdce a ochránit tak své s láskou vypěstované rostlinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Veritáble
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FP Avatar autora | 23.10.2022
super