Expedice objednávek bude probíhat do 19.12.2023 a od 2.1.2024. Děkujeme.

LINGOT SE SEMENY LEDOVÉ MÁTY

Ledová máta je tou pravou ingrediencí do limonád, koktejlů, ale i pro přípravu pesto omáčky, kterou lze podávat s lososem, těstovinami,  jehněčím masem, atd.

Jak název napovídá, ledová máta je úžasně osvěžující, voňavá ingredience, která zvýrazní pokrmy nebo nápoje. Přidejte tuto bylinku do čokoládových dezertů pro intenzivní chuť. Mátu můžete použít i jako ozdobu.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Kód: VLIN-A-MEN04B
245 Kč
LINGOT SE SEMENY LEDOVÉ MÁTY

Užijte si výhody technologie Lingot® značky Veritable: tato balení obsahují semena, která jsou 100% přírodní, bez pesticidů nebo GMO (geneticky modifikované organismy).

Tyto balíčky Lingot® jsou připraveny k co nejjednoduššímu a nejefektivnějšímu použití. 1 balení semen Lingot® tedy obsahuje: organická a neošetřená semena, biologický půdní substrát a základní živiny pro druhy semen obsažené v balení.

Při vytváření těchto semenných obalů jsou pro každou rostlinu dodržována určitá specifická pravidla, jako jsou: rozmístění a rozmístění semen, hloubka jejich umístění, výběr rostlinných druhů, složení biologického substrátu, to vše je nutné optimalizovat a získat chutnou a bohatou sklizeň. Příprava každého Lingot® je specifická pro každou rostlinu, aby se získaly bohaté a chutné plodiny.

Balení semen Lingot® je 100% kompostovatelné a biologicky rozložitelné. Balení neobsahuje pesticidy ani GMO (geneticky modifikované organismy). Každý květináč "Garden" značky Veritable je dodáván se 4 různými typy balení semen Lingot® .

Balení semen Lingot® lze skladovat a uchovávat bez použití po dobu maximálně 1 roku na chladném a suchém místě. Klíčivost semen uchovávaných v jakémkoli balení, které je skladováno déle než 1 rok, se výrazně sníží.

Klíčení: 1 týden po výsadbě;
Dosahuje zralosti: za 3-4 týdny;
Sklizeň: po dobu 6 měsíců;

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: