Expedice objednávek bude probíhat do 19.12.2023 a od 2.1.2024. Děkujeme.

LINGOT JEDLÉ KVĚTY MACEŠEK

Přestože se macešky zdají křehké, jsou extrémně odolné vůči chladu. Jedná se o jedlé květiny používané zejména do salátů a na ozdoby dortů a desertů. Tyto květy obsahují vitamín A a C a mají lehce mentolovou chuť. Přidejte jejich živé barvy do vašich potravin anebo s nimi rozveselte váš dům.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: VLIN-F5-PEN012
245 Kč
LINGOT JEDLÉ KVĚTY MACEŠEK

Užijte si výhody technologie Lingot® značky Veritable . Tato balení semen jsou 100% přírodní, neobsahují pesticidy ani GMO (geneticky modifikované organismy) a jsou připravena k co nejjednoduššímu a nejefektivnějšímu použití.

Tyto balíčky Lingot® jsou připraveny k co nejjednoduššímu a nejefektivnějšímu použití. 1 balení semen Lingot® tedy obsahuje: organická a neošetřená semena, biologický půdní substrát a základní živiny pro druhy semen, které obsahuje.

Při vytváření těchto semenných balíčků jsou dodržována určitá specifická pravidla pro každou rostlinu, jako jsou: rozestup a uspořádání semen, hloubka jejich umístění, výběr rostlinných druhů, složení biologického substrátu, to vše jsou nutné optimalizovat a získat chutnou a bohatou sklizeň.

Balení semen Lingot® je 100% kompostovatelné a biologicky rozložitelné. Semena neobsahují pesticidy ani GMO (geneticky modifikované organismy). Každý Skutečný květináč "SMART Garden" se dodává spolu se 4 balíčky obsahujícími různé druhy semen Lingot® .

Balíčky semen Lingot® lze skladovat a uchovávat nepoužité po dobu až 1 roku na chladném a suchém místě. Každé balení, které je skladováno déle než 1 rok, se výrazně sníží klíčivost semen uvnitř.

Klíčení: 2 týdny po výsadbě;
Dosahuje zralosti: za 2-3 měsíce;
Sklizeň: po dobu 3-4 měsíců;

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: