Expedice objednávek bude probíhat do 19.12.2023 a od 2.1.2024. Děkujeme.

Štěteček na opylování

Jemný štěteček na opylování květin od Véritable.

 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: A-ACC-PIN-0097-0
289 Kč
Štěteček na opylování

Véritable štěteček na opylování Véritable

Malý štěteček se syntetickými vlákny byl desingován pro snadné opylování květin ve vašich lingotech Véritable. Pro to, aby plodily, vyžadují opylení květu. Jde například o rajčata, minipapričky, lesní jahody nebo chilli papričky. V přírodě potřebují rostliny k opylování včel či jiného hmyzu, v interiéru jejich práci zastává člověk. Ale nebojte se, jde o rychlou a v konečném důsledku jednoduchou záležitost.

Jak na to? Za pomoci malého štětečku opylujte nové květy. Uchopte květ jemně mezi dva prsty a jednoduchým pohybem štětce v jeho středu opatrně přemístíte pyl ze žluté části květu do jeho středu, viz video níže. Na každý květ postačí několik vteřin "opylování". 

Štětec na opylování květů Véritable:

  • Vyroben ze dřeva, kovu a syntetických vláken
  • Používán pro opylování květů rostlin pěstovaných v interiéru
  • Barva štětečku: bílá, tmavě růžová, černá
  • Délka štětečku: 14,5 cm

 

page1image1903352800

Štěteček Veritable® Pollination vám umožní opylovat květy vašich Lingots® z ovoce a zeleniny, jako jsou lesní jahody, mini papriky a chilli papričky.

Pěstování venku vyžaduje zásah hmyzu nebo větru, kultivace uvnitř vyžaduje zásah člověka.

Tento opylovací šteteček je ideální pro opylování vašich květů: jeho jemné, měkké vlasy a jeho průměr jsou dokonale přizpůsobeny této funkci.

Co je to opylování?

Jedná se o opylení květů k získání ovoce a zeleniny. Za tímto účelem musí pyl tyčinek (samčí části) přijít do styku s pestíkem (samčí část). Některé odrůdy rostlin mají ve stejné květině samčí i samičí část, například jahody, rajčata, papriky, chilli.

V přírodě tento krok provádějí včely a jiný opylující hmyz. V interiérech nedostatečné proudění vzduchu a absence hmyzu neumožňují opylení květin. Když je rostlina v procesu kvetení, musí se opylovat ručně.

Jak opylovat kartáčem Veritable® Pollination?

Pomocí štetečku Veritable® Pollination jemně kartáčujte vnitřek každé květiny, abyste přenesli pyl na pestík. Otřete štětec mezi jednotlivými druhy rostlin, abyste zabránili křížovému opylení. Pokračujte jemnými gesty, protože květiny jsou obzvláště křehké.

Velikost 14,5 cm / 5,7 "

Barva bílá

 

Materiál dřevo, kov, syntetické vlasy Použijte opylování plodných rostlin

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Veritáble
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: